Kelmiškių patirtis Slovakijoje

Kovo pabaigoje Informacijos mainų ir švietimo centro (IMŠC) atstovai dalyvavo Erasmus+ programos projekto „PHIL: promote healthy habits and improve languages“ (Skatink sveikus įpročius ir gerink kalbų mokėjimą) veiklose Slovakijos sostinėje Bratislavoje. Šio projekto partneriai – šešios organizacijos iš penkių Europos šalių – Ispanijos (2 organizacijos), Italijos, Slovakijos, Čekijos ir Lietuvos.

Visą savaitę daugiau kaip 40 projekto dalyvių dalyvavo įvairiose veiklose. Korunijos (Ispanija) atstovai skaitė paskaitas apie burnos higieną, sveiką mitybą, žalingą saulės poveikį bei radiaciją. IMŠC atstovai projekto dalyviams vedė mokymus apie sėkmingą informacinių komunikacinių technologijų naudojimą ne tik projekto metu, bet ir kasdieniniame gyvenime. Lietuviai taip pat organizavo diskusijas apie projekto tinklalapio struktūrą bei mobiliosios aplikacijos kūrimą – už dvi pastarąsias projekto veiklas atsakingi lietuviai. Be jau minėtų veiklų visi projekto atstovai vakarais aktyviai dalyvavo anglų, vokiečių ir ispanų kalbų pamokose bei lavino kalbinius įgūdžius. Šiuose užsiėmimuose IMŠC atstovai pristatė centro veiklą, Kelmės kraštą bei Lietuvą.

Projekto dalyviai susitiko su Slovakijos Respublikos prezidentu Andrej Kiska, lankėsi Nacionaliniame Slovakijos radijuje, profesinio rengimo centre, susipažino su Bratislavos senamiesčiu.

Nevyriausybinė organizacija Informacijos mainų ir švietimo centras Kelmės rajone organizuoja užsienio kalbų, kompiuterinio raštingumo, verslumo kompetencijų ugdymo kursus, skatina suaugusiųjų švietimą įvairių seminarų, mokymų, paskaitų metu, vykdo savanorystės programas.

Su Slovakijos Prezidentu Andrej Kiska

Image 1 of 8

Informacijos mainų ir švietimo centro informacija

 

Būkite pirmas komentatorius po šiuo straipsniu

Komentuoti

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas.


*